Fatih Mahallesi, Fatih Caddesi No: 31-C / Tavşanlı Yalova / TÜRKİYE
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

 

 

Cengizler Group ; market ,iletişim, emlak, sektöründeki iş tecrübesini ve başarısını Yemek Sanayi sektöründe de göstermek ve bu sektörün en iyileri arasında olmak amacıyla CENGİZLER CATERİNG tescilli markası ile 2014 yılında yola çıkmıştır. Bu yola yeni yapılan 915 m2 alan üzerine kurulu ve bölgenin en büyük üretim merkezi özelliği taşıyan üretim merkezimizle yemek ihtiyacını karşılamakla birlikte müşterilerimizin çalışma saatlerini dikkate alınarak servis edilmektedir.

ISO 22000 Standartlarında üretim yapan firmamız modern mutfaklarında sağladığı hijyen koşullarından asla taviz vermemektedir. Yalova da toplu yemek hizmeti baş da olmak üzere catering ve yerinde üretim hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Cengizler Catering, taşıma usulü yemek hizmeti gibi standart hizmetlerin yanı sıra uydu mutfak projeleri ile firmalara “yerinde hizmet” imkanı sunarak ihtiyaca özel çözümler üretmektedir. Üstelik bunlarla sınırlı kalmayıp düğünler ,davetler, açılışlar, partiler ,toplantılar, kutlamalar ve hayal ettiğiniz her türlü etkinlikte en iyi hizmeti vermektedir.

Hedefimizin ürün ve servis hizmetinde müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılarken kalitenin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmektir. Ürün ve sistem kalitesinde mükemmele ulaşmak için tedarikçilerimiz ve tüm elemanlarımızdan üstün performansı talep ederek vizyonumuza ulaşma yolunda çalışmaktayız. Cengizler Catering üstelendiği hizmeti başlangıcından son noktasına kadar olan sürecin her aşamasında sektördeki standartlara uygun, müşteri ve memnuniyet odaklı hizmetler vermektedir. Cengizler Catering olarak mutlak müşteri memnuniyeti prensibiyle sektörde fark yaratarak alanında tüm yenilik ve gelişmelere uyum sağlamaya devam edeceğiz.

İnsanların bilinçlendiği ve rekabet ortamının yoğunlaştığı ülkemizde toplu yemek sektöründe önemi bir kat daha artmıştır. Şirket ve insan sayısındaki artış dışarıda yemek yeme alışkanlığı işverenin personelin  yemek yeme ihtiyacını karşılıyor duruma gelmesi sektörümüzün sorumluluklarınızda arttırmıştır.

Her şeyin Üstünde Tutulan İnsana Değer’insen saygı ve insan sağlığı için yaptığı hizmetin farkında olan Cengizler Catering kendini her geçen gün dehada yenileyerek ve geliştirerek kalitesini devam ettirmek için hijyen , teknoloji ve sektörle gelişimleri izlemekte ve kendisi için en uygun olanı binesinde uygulayarak sektörde en iyi hizmeti verme hedefini sürdürmektedir

Yalova da Web Tasarım ve Yazılım Konuların Hizmet Veren A3 DİJİTAL e Sitemize Katkılarından Dolayı Teşekkür Ederiz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: