Fatih Mahallesi, Fatih Caddesi No: 31-C / Tavşanlı Yalova / TÜRKİYE
trende

Yalova Cenaze ve Taziye Yemek Hizmeti – Cengizler Catering

Yalova Cenaze ve Taziye Yemek Hizmeti – Cengizler Catering

Yalova Cenaze ve Taziye Yemek Hizmeti

Birlik beraberliğe önem veren bir toplum olarak mutluluk dolu günlerde hep birlikte olduğumuz gibi en acı günlerimizde de birlik ve beraberlik için oluruz. Yani yeri gelir mutluluğu paylaşırız, yeri gelir acımızı paylaşırız.

Böyle günlerde kaybettiklerimizin ruhuna göndermek ya da kaybettiklerimizin güzel hatırlanmasını sağlamak, uzaktan gelen eş, dost ve akrabanın ihtiyaçlarını karşılamak için imkanlarımız ölçüsünde cenaze ve taziye yemek hizmetine ihtiyaç duyabiliriz. Yalova catering firmaları arasında yıllardır hizmet veren Cengizler Catering olarak her türlü Yalova toplu yemek hizmeti ihtiyacınızda olduğu gibi bu acı günlerinizde de sizlerin yanında olmayı bir borç biliyoruz.

Profesyonel ekiplerimizle, çoğu zaman aciliyet gerektiren bu toplu yemek hizmetini bütçeniz ve sizin talepleriniz doğrultusunda en hızlı şekilde hazırlıyor ve dağıtımını yapıyoruz. Ayrıca cenaze ve taziye yemek hizmetini sadece cenaze evine değil istekleriniz doğrultusunda farklı yerlere dağıtımını yapabiliyoruz.

Cengizler Catering olarak hangi koşulda olursa olsun kaliteyi ve hijyeni öncelik kabul ediyoruz. İşinin ehli kişilerce güvenli ve hijyenik şekilde üretilen yemekler, en uygun şekilde misafirlerinize sunuluyor. Özellikle tüm Yalova toplu yemek hizmeti ihtiyaçlarınızda olduğu gibi cenaze ve taziye yemek hizmetine ihtiyaç duyduğunuz acı günlerde de bizi tercih edebilirsiniz. Bu şekilde kargaşadan, telaştan uzak kalarak acınızı yaşayabilirsiniz. Ayrıca merhuma saygınızı gösterme, uzaktan gelenlerin ihtiyaçlarını karşılama, merhumun hayrına bir şeyler yapma imkanı da bulabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yalova Tanıtım  Filmi :

ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: