Fatih Mahallesi, Fatih Caddesi No: 31-C / Tavşanlı Yalova / TÜRKİYE
trende

Yalova Yerinde Üretim Hizmetleri – Cengizler Catering

Yalova Yerinde Üretim Hizmetleri – Cengizler Catering

Yalova Yerinde Üretim Hizmetleri

2014 yılından bu yana Yalova catering firmaları arasında önemli bir yere sahip olan Cengizler Catering olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetlerden biri de yerinde üretim hizmetleridir.

Yerin Üretim Hizmeti

Peki, yerinde üretim hizmetleri nedir?

Yerinde üretim hizmetleri genellikle 200’ün üzerinde çalışanı bulunan ve yemek üretimi için bir uygun bir alan tahsis edebilecek işyerlerine sunulan bir hizmettir. Tabii ki bu alanlar gıda güvenliğinin sağlanabileceği ve gerekli hijyenik koşullara sahip alanlar olmalıdır. Yalova catering firmaları tarafından da sunulan bu hizmet ile işletmeler kendi yemeklerini üretmek yerine profesyonel bir catering firması ile anlaşarak işi uzmanına teslim eder. Böylelikle birçok maliyeti düşürebilir, süreklilik sağlayabilir, kaliteye erişebilir ve üretimi yakından takip edebilir.

Cengizler Catering’in sunduğu kaliteli hizmetler arasında da yer alan yerinde üretim hizmetlerinin avantajları nelerdir?

Bu hizmet ile yemekler işletmenin mutfağında ve sunulur. Ayrıca Yalova catering firmalarından biri olan şirketimizin gıda mühendisleri tarafından sizlere sunulan hizmetin kalitesi sık sık denetlenir. Gıda teknikeri personellerimiz üretim sürecinin tamamında yer alır.

Bu hizmetin diğer artılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Yemekle ilgi sayı planlaması, ekstra mesai yemekleri konusunda esneklik sağlanabilir.
  • Yerinde üretim hizmetleri ile işletmenizde üretilen yemekler hemen tüketildiği için çalışan memnuniyetini arttırır. Doğal olarak çalışanların motivasyonlarını olumlu yönde etkiler.
  • Çalışan personel sayısının fazla olduğu işletmeler için yemek maliyetini düşürür.
  • Bugüne kadar Cengizler Catering olarak planlı ve uzman ekiplerle çalışmamız sebebiyle bu olumsuzluğu yaşamamış olsak da kimi zaman trafik, doğal afetler gibi olumsuzluklar gecikmelere sebep olabilir. Bu hizmeti tercih etmek bunun gibi olumsuz durumların ortaya çıkmasını engeller.

Sizin İçin Örnek Fotoğraflar Listeledik : tüm fotoğraflar için galerimizi ziyaret edebilirsiniz .

Yalova toplu yemek hizmetleri ile ilgili herhangi bir ihtiyacınızı karşılamak için Yalova catering firmaları arasında saygın bir yeri olan şirketimizi Cengizler Catering’i tercih edebilir, kaliteli hizmete uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz.

Web Sitemiz A3 Dijital – Yalova Web Tasarım ve Yazılım Tarafından Yapılmıştır.

A3 Dijital Firmasının hizmetlerine hizmetlerim sayfasından ulaşabilirsiniz.

İnstagram – Facebook

Yalova Tanıtım  Filmi :

 

ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: