Fatih Mahallesi, Fatih Caddesi No: 31-C / Tavşanlı Yalova / TÜRKİYE
trende

Yalova da Catering Hizmeti – Cengizler Catering

Yalova da Catering Hizmeti – Cengizler Catering

Yalova da Catering Hizmeti – Cengizler Catering

Catering hizmeti genel olarak çeşitli organizasyonlara, kamu kurum ve kuruluşlarına, çeşitli işyerlerine toplu yemek hizmetinin karşılığıdır. Özellikle çok sayıda personeli bulunan kurum, kuruluş ve işyerleri ve çok sayıda misafirin ağırlandığı çeşitli organizasyonların yemek servisi için profesyonel bir yalova catering firması ile çalışmak oldukça önemlidir. Çok sayıda davetlinin ya da çalışan personelin bulunduğu ortamlarda yemeğin sunumu bile başlı başına bir deneyim gerektirir.

yalova catering hizmeti

yalova catering hizmeti cengizler catering

Her geçen gün sayısı biraz daha artan Yalova catering firmaları arasında kaliteli hizmeti ile öne çıkan Cengizler Catering olarak sizlere sunduğumuz çok sayıda hizmetten biri de catering hizmetidir. 2014 yılından bu yana müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan şirketimiz fabrika, okul, otel, hastane, şantiye gibi çok sayıda işyeri; düğün, nişan, sünnet, davet, toplantı, seminer, sempozyum gibi çok sayıda etkinlik ve organizasyon için Yalova toplu yemek hizmeti sunmaktadır.

Şirketimiz sahip olduğu organizasyon yönetimi, planlı programlı olma, gıda güvenliğini ve müşteri memnuniyeti ön planda tutma, esnek ve çözüm odaklı olma, alanında uzman personelleri bünyesinde barındırma, kaliteli yemekleri organizasyona ve işyerine uygun şekilde sunma gibi özellikleri ile Yalova catering firmaları arasında dikkat çekmektedir.

Cengizler Catering olarak bizden Yalova toplu yemek hizmeti talep eden müşterilerimizle yemeklere karar veriyoruz. Daha sonra organizasyon sırasında herhangi bir aksilik yaşanmaması için sizin talepleriniz doğrultusunda yemeklerin sunum şekli, sunumun nasıl yapılacağı ile ilgili planlama yapıyoruz. Organizasyon öncesi ortaya çıkabilecek makul ölçülerdeki yeni taleplerinizi karşılamak için tecrübeli personellerle çalışıyoruz.

Sizin İçin Örnek Fotoğraflar Listeledik : tüm fotoğraflar için galerimizi ziyaret edebilirsiniz .

Cengizler Catering – Hizmet Standartlarımız

Cengizler grup olarak kaliteli ürünler kullanarak kaliteli ve taze yemekleri ve içecekleri sizlere sunmayı öncelik kabul ediyoruz. Üretim öncesinden başlayarak üretim sürecinde ve sunum sırasında da hijyenden asla taviz vermiyoruz. Tüm bunların yanı sıra organizasyonların tüm aşamalarında müşterilerimizle iletişim halinde oluyoruz.

Sizler de Yalova catering firmaları arasında parmakla gösterilen firmamızla iletişime geçerek Yalova toplu yemek hizmetine ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli organizasyonlar ve işyerlerinizin yemek ihtiyacını karşılayabilir, çalışanların ya da misafirlerinizin yüzünde bir tebessüm oluşturabilirsiniz.

Web Sitemiz A3 Dijital – Yalova Web Tasarım ve Yazılım Tarafından Yapılmıştır.

A3 Dijital Firmasının hizmetlerine hizmetlerim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yalova Tanıtım  Filmi :

ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: